Değerli Meslektaşlarım...

Değerli Meslektaşlarım...

Çok kıymetli oda üyelerimiz ve aynı zamanda meslektaşlarım. Sefaköy Birleşik Esnaf ve Sanatkarlar odası başkanı olarak ben ve yönetim, denetim kurulumuz ile sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına kanun ve yönetmeliklere bağlı kalarak çalışmaya devam ediyoruz. Yıllardır oto makas mesleğini icraa ettiğim meslek dalı ile esnaf tabanında; esnafın sıkıntılarına, sorunlarına, ihtiyaçlarına hakim biri olarak, esnafın sesini duyurmak ve sıkıntılarını çözebilmek amacıyla gönüllü olarak yaklaşık 30 yıldır içinde bulunduğum camiada,  2.başkan olarak görev yaptığım odada son kongrede   sizlerin desteği ile oda başkanlığı görevine laik görülmenin gururu ile,  geldiğimiz günden beri ben ve yönetimim sizlere hizmet için var olduğumuzu ve bu yolda da gayret göstereceğimizi belirtmek isterim.

Sefaköy Birleşik Esnaf Odası başkanı olarak, ilk yıllardan beri hayalini kurduğum ve hem bölge halkının istediği hizmeti kolay alabilmeleri hem de esnafımızın birbiri ile kaynaşabilmesi için, odamıza ait olan web sitemizi bize ulaşabilmeniz ve daha kolay daha verimli kullanabilmeniz açısından yenilemiş bulunuyoruz. Bunu yaparken de sizin menfaatlerinizi de gözeterek hareket ettik. Artık web sitemize odamıza kayıtlı bütün esnaf ve sanatkarlarımızda hiçbir ücret ödemeden işyerleri ile ilgili bilgileri ve ürünlerinin resim, video, iletişim bilgilerini, sosyal medya hesapları ile kayıt oluşturup daha fazla müşteri portföyü oluşturup tüketiciye daha çabuk, kolay ve güvenilir bir kanal yolu ile ulaşabilme fırsatı sunuyoruz.  Bu doğrultuda hedefimiz yaklaşık 189 meslek dalına sahip bölgemiz esnafının, öncelikle birbirleri ile alışveriş de bulunmaları, kaynaşmaları ve daha sonra da bu hizmeti bölgemiz geneline yayarak bölge halkının da web sitemiz üzerinden istediği hizmeti, web sitemize kayıtlı olan esnaf ve sanatkardan alabilmelerini sağlamaktır. Böylelikle hem esnafımız kazanacak hem de bölge halkımız kolay ve daha fazla seçenek ve hizmet sektörünü bir arada bulabilecektir.

Web sitemizde işyeri bilgilerinin yer almasını isteyen üyelerimizin sitemizden firma ekleme sekmesinden çok kolay kayıt oluşturabilecektir.

Öte yandan bölgedeki sağlık kuruluşları ve çeşitli kuruluşlarla da görüşmelerimiz devam etmektedir. Esnaf ve sanatkarımızın ve birinci derece yakınlarının, yanlarında çalışanlarının bazı hizmetlerden indirimli yararlanmaları ve alışveriş de bulunmaları konusunda anlaşma sağlamak üzere çalışıyoruz. Sonucu yine web sitemizden duyuracağız.

Tüm gayretimizin esnafa hizmet olduğunu ve daima yanınızda yer alacağımızı bilmenizi ister bu camiayı büyük bir aile olarak gördüğümü ve ailemi daima kalkındırmak, ileriye taşımak, menfaatlerini gözetmek olduğunun bilinci ve sorumluluğu ile hareket edeceğimi belirtip sağlıklı, huzurlu ve bol kazançlı günler dilerim.  

                                                                                                         

  Saygılarımla,             


Sait YÜKSEK

Oda Başkanı